СТОЛІТ™ - стандарт енергозбереження
Сертифікати

Системи утеплення

Система утеплення фасадної стіни на основі пінопласту Століт

Система утеплення фасаду стін пінопластом Століт

Позначення
 1. Фасадна стіна;
 2. Ґрунтовка універсальна. Ґрунтовку використовують для зміцнення основи фасаду стіни якщо це необхідно;
 3. Клей для приклеювання пінопласту та плит мінераловатних:
  • Клей мінеральний Століт М;
  • Клей мінеральний універсальний Століт С;
  • Клей аерозольний Століт ПК.
 4. Пінопласт Століт. Можна використовувати наступні марки пінопласту:
  • Пінопласт ПСБ-С Століт 25 Універсал;
  • Пінопласт ПСБ-С Століт 25 Тепла Стіна;
  • Пінопласт ПСБ-С Століт 25 Евро-Стандарт;
  • Пінопласт ПСБ-С Століт 25 ПСБ-С-25;
  • Пінопласт ПСБ-С Століт 35 Фасад, Підлога.
 5. Дюбелі Століт для кріплення пінопласту. Дюбелі підбирають по довжині таким чином, щоб мінімум 6см зайшло в стіну. Наприклад, якщо товщина пінопласту складає 10см, на клей максимум 1см то дюбелі потрібно брати довжиною мінімум 17см;
 6. Перший шар мінерального клею Століт С для затоплення (армування) склосітки Століт;
 7. Склосітка Століт (лугостійка). Зазвичай використовують наступні марки:
  • Склосітка Століт 135г/м2;
  • Склосітка Століт 145г/м2;
  • Склосітка Століт 165г/м2.
 8. Другий шар мінерального клею Століт С для затоплення (армування) склосітки Століт;
 9. Ґрунт-Фарба Століт Максі Ґрунт;
 10. Оздоблення. Для естетичного вигляду фасаду стіни можна наносити:
  • Штукатурка мінеральна Століт ШТ4. Структура: Короїд, білий. Розмір зерен 1.5-2мм, 2-2.5мм;
  • Штукатурка мінеральна Століт ШТ4. Структура: Бараник, білий. Розмір зерен 1.5мм, 2.0мм, 2.5мм;
  • Штукатурка акрилова Століт АФ. Структура: Бараник, білий. Розмір зерен 1.5мм, 2.0мм, 2.5мм.

Утеплення фасадів     07.11.2014    Адміністратор    Кількість коментарів0ТАБЛИЦЯ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ФУНДАМЕНТУ НА ОСНОВІ ПІНОПЛАСТУЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Фундамент - основа будинку. Його якість та довговічність напряму впливають на цілу споруду та на тепловий комфорт. Традиційно пінопласт Століт™ використовують в якості середньої частини тришарових фундаментних блоків (марка ПСБ-С-15). Проте властивості матеріалу та його якість дозволяють споруджувати фундаменти, де пінопласт є незйомною опалубкою (заощаджується кількість бетону та арматури). Відмінно зарекомендував себе пінопласт при будівництві безпідвальних будинків. В цьому випадку на підготовану поверхню викладають пінопласт Століт™ ПСБ-С-35 в один або декілька шарів та заливають бетоном, далі будівля споруджується в звиклий спосіб (що не виключає облаштування точкового фундаменту під опори). В такому випадку бетонна стяжка над пінопластом є одночасно і фундаментом і підлогою.Мінімальна нормативна величина суми опору теплопередачі стіни в грунті: глибиною до 1м при температурі від + 4 С° до + 16 С° Rmin[м? С/Вт] = 0,8; при температурі вище + 16 С° C= 1.0. Теплоопір стіни нижче рівня поверхні грунту на 1 м - без вимог. Фундамент утеплюється нижче рівня ізоляції підлоги мінімум на 0,5 м. Якщо підлога не потребує ізоляції фундамент утеплюють на 1 м вглиб від рівня поверхні грунту.Cпеціальний пінопласт використовують для відводу води від фундаментів споруд. Розміщення пінопласту довкола стін підвалу не дозволяє підтіканню інфільтраційної води в глиб грунту тим самим послаблюючи конструктивні властивості споруди. Облаштування системи дренажу показано на схемі. 

Рекомендована товщина для утеплення фундаменту - 10 см.

Утеплення фундаментів     30.09.2013    Адміністратор    Кількість коментарів0ТАБЛИЦЯ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ЦОКОЛЮ НА ОСНОВІ ПІНОПЛАСТУ ТА ЕКСТРУДОВАНОГО ПОЛІСТИРОЛУ

Утеплення цоколю будинку

Утеплення цоколя     27.09.2013    Адміністратор    Кількість коментарів0Рекомендації з виконання

Рекомендації з виконання:

 1. Оцініть надійність будівельної підоснови. Несуча властивість підоснови (стіни) має складати не меньше 0,08 мПа. Основа не повинна надто швидко всмоктувати вологу, так як це може призвести до швидкої втрати води клейовою сумішшю та до низької адгезії, що в свою чергу призведе до поганої міцності системи. Основа має бути відносно рівною, перепад не більше 1 см/1 м.п - поверхні для приклеювання та 2 см/1 м.п. - приклеювання та дюбелювання, 3 см/1 м.п. - приклеювання, дюбелювання, направляючі рейки. Основу необхідно очистити від жиру, пилу, залишків старого розчину чи штукатурки. Якщо необхідно - проведіть дрібний ремонт основи, вирівняйте нерівності за допомогою того ж клею для пінопласту. Проведіть пробне наклеювання пінопласту.
 2. Якщо цього вимагає технологія монтажу системи, прогрунтуйте спецгрунтом підоснову.
 3. Встановіть цокольну рейку (профіль, кутник) по поверхні стіни та на кутах будівлі. Не забудьте про делітацію - відступ від поверхні грунту, під впливом морозів можливе коливання поверхні грунту, що може призвести до знищення системи утеплення, змонтованої занизько.
 4. Закріпіть панцирну сітку на цокольній рейці так, щоб сітка виступала над рейкою на 10 см. Знизу сітку необхідно випустити на 20 см. (в деяких системах утеплення ця умова не є необхідною).
 5. Згідно інструкції виробника, приготуйте клеючу суміш. Нанесіть клей (бажано, високоякісний та недорогий клей ”Століт”™) на плиту пінопласту за методом ”валок-крапка” , на край плити полоскою товщино. 1,5-2 см. та по площині плити крапками (6-8 на плиту).
 6. Встановіть перший ряд плит на цокольну рейку. Плити притискайте до стіни щільно. Клей, що може виступити з поміж плит - негайно приберіть.
 7. Встановіть наступний ряд плит починаючи з кута будинку. Першою втсановіть половинку плити, випустивши її за кут на товщину самої плити. Таким чином Ви сформуєте зубчастий кутовий замок для перев’язки плит та перев’яжете шви між плитами пінопласту по всій поверхні стіни. Щільно притискайте плити одна до одної, уникаючи виникнення містків холоду. Наступний ряд зверху розпочинайте з цілої плити.
 8. Після приклейки плит по всій поверхні - зачеканьте можливі щілини за допомогою клинків з пінопласту або експансивної пінополіуретанової пінки.
 9. Після затвердіння клею (мінімум 24 години) поверхню ізоляційного щару необхідно вирівняти. Вирівнювання проводьте за допомогою терки, вкритої крупнозернистим абразивним папером або вібраційною шліфмашиною.
 10. Якщо необхідно, або цього вимагає технологія монтажу системи, проведіть дюбелювання пінопласту. Отвори під розпірні дюбелі, необхідно свердлити мінімум на 5-6 см. в несучу стіну. Розмістіть дюбелі так, щоб шляпки щільно прилягали до утеплювача. Забийте або вкрутіть сердечник дюбеля. на 1 кв.м., як правило, монтують 5-8 дюбелів (в залежності від умов експлуатації системи).
 11. Підсильте кути віконних та дверних отворів. Підсильте місця прилягання пінопласту до столярних, слюсарних та інших конструкційних елементів шляхом наклеювання армуючої сітки хрест-навхрест за допомогою стійких клеючих мас - акрилових герметиків, наприклад.
 12. Підсильте спецкутниками та панцирними елементами віконні та дверні відкоси, кути будинку.
 13. Нанесіть на пінопласт тонким шаром клеючу суміш. Зубчатою теркою сформуйте канавки. Рівномірно, зверху в низ, ”втопіть” у клейовій сумішші склопластикову армуючу фасадну сітку (лугостійку). Шар клею над пінопластом має бути не меньше 2 мм. Кожний наступний ряд сітки приклеюйте з напуском на попередній - 10 см. Сітку необхідно виводити на всі виступаючі елементи стіни. Неможна шпаклювати сітку попередньо її розвішавши і не ”втопивши” в клейову підоснову. Базовий захисний шар має сохнути не меньше 48 годин.
 14. В залежності від вимог кожної конкретної системи утеплення, проведіть роботи з підготовки, грунтування, нанесення шару декоративної штукатурки.

Утеплення цоколя     27.09.2013    Адміністратор    Кількість коментарів0ТАБЛИЦЯ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ НА ОСНОВІ ПІНОПЛАСТУ

Утеплення фасадів     11.09.2013    Адміністратор    Кількість коментарів0Рекомендації з виконання утеплення фасаду за методом "Легкий-мокрий"

Оцініть надійність будівельної підоснови. Несуча властивість підоснови (стіни) має складати не меньше 0,08 мПа. Основа не повинна надто швидко всмоктувати вологу...

Утеплення фасадів     11.09.2013    Адміністратор    Кількість коментарів1Загальні відомості: Утеплення стін методом «Легкий мокрий»

Цей тип ізоляції є чи не найрозповсюдженішим у Європі. Метод достатньо простий та надійний. Але, увагу необхідно звернути на механічну, фізичну, хімічну сумісність всіх компонентів системи. Від цього залежитиме якість та довговічність Вашого фасаду.

Утеплення фасадів     11.09.2013    Адміністратор    Кількість коментарів0Пропонуємо усім переглянути авторське відео на тему "Точка роси" від Олександра Терехова.

Автор доступно розповідає про теплоопір стіни, чим цей параметр є важливим при будівництві і на що потрібно звертати увагу при виборі утеплоювача для стіни вашого будинку.


Після перегляду відео, робимо наступні висновки:
1. Товщина пінопласту має бути достатньою, щоб змістити "точку роси" із товщини зовнішньої стіни будинку в товщину утеплювача (пінопласту). В іншому випадку, проведені роботи по утепленню будуть марними.
2. Кожного разу як зовнішня стіна будинку промерзає, стіна поступово та незворотньо руйнується.

Утеплення фасадів     11.09.2013    Адміністратор    Кількість коментарів0Утеплення балконів

Як правило, будинок утеплюють з фасаду, утеплюють підлоги, але, не звертають жодної уваги на утеплення конструкційних елементів, на розмір та тип вікон, на вентиляційну систему, на орієнтацію самого будинку стосовно сторін світу. Спроби заощадити декілька гривень сьогодні обертаються багатотисячними втратами завтра.

Утеплення балконів     29.08.2013    Адміністратор    Кількість коментарів0Утеплення перекриття горища

Втрати тепла через верхньє (останнє) перекриття можуть сягати 25%. Якщо простір по-під дахом не використовується для проживання найвигідніше утеплювати перекриття над останнім житловим поверхом. Цей спосіб утеплення дуже простий в виконанні та надзвичайно заощадливий. 

Утеплення дахів     29.08.2013    Адміністратор    Кількість коментарів0

© 1998-2018 Група компаній Століт™                             Пропозиція співпраці         Написати скаргу
Виробник системи утеплення на основі пінопласту
Офіційні партнери Століт™
 • Київська область

  Київ
     вул. Колекторна 3А (заїзд з Високовольтного пров.). Моб.: 067-672-32-82, 067-417-50-50
     вул. Бориспільська, 17 в (Дарниця), тел. (044) 566-83-01, 566-78-22
  Київська область
     Склад Століт: c. Гореничі. Моб.: 067-417-50-50. Тел.: (044) 451-53-79
     м. Бровари, вул. Кутузова, 125, тел. (045-94) 5-55-94, (045-94) 5-41-68
     м. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 57, тел. (044) 503-39-79, 239-28-88
     м. Вишневе, вул. Київська, 6 ж, тел. (044) 229-06-87, 223-39-46
     м. Бориспіль, вул. Горького 42а. тел. 099-127-13-53, 097-028-51-03
     с. Білогородка (Білогородка-Боярка), вул. Леніна 159, тел. (044) 451-56-87, 406-39-08
     с. Хотов (Хотов-Чабани-Гатне), вул. Шевченка, 114, тел. (044) 451-50-68, 592-06-33

 • Львівська область

  Львів
     Склад Століт: вул. Липинського, 54 а. Моб.: 067-341-33-06
  Львівська обл.
     м. Кам'янка-Бузька, вул. Федьковича, 74. тел. 067-277-03-24, (03254) 2-41-82
     м. Старий Самбір, вул. Л. Галицького, буд. № 1р. тел. 096-580-23-57
     м. Миколаїв, вул. Болоння, 22. тел. 068-501-96-16
     м. Броди, вул. Юридика, 46/4. тел. 068-227-66-87, (03266) 2-60-06
     м. Дрогобич, вул. Гайдамацька, 7. тел. 097-967-03-95
     м. Буськ, вул. Промислова, 6 (об’їзна). тел. 098-864-32-48
     м. Радехів, вул. Мешуги, 18. тел. 067-672-45-11

 • Харківська область

  Харків
     Склад Століт: вул. Фонвізіна, 18. Моб.: :067-571-83-09Тел./Факс: (057) 719-24-10
     Склад Століт: вул.Польова, 81 А Моб.: 067-572-05-38, 050-323-24-03, 097-5000-359, 050-216-55-77 Тел./Факс: (057) 718-82-03 , 736-00-79, 736-00-81

  Харківська обл.
     вул. Калініна, 31, "Будмаркет на Баварії". Тел. (057) 7-500-500
     м. Ізюм, вул. Соснова 1, м-н "Бригадир". Тел. 099-050-16-17, 050-301-48-05
     м. Ізюм, просп. Леніна 46А/1. Тел. 050-937-46-87
     м. Краснокутськ, провулок Швейпромівський, 7а. Тел. 097-15-10-106
     смт. Пісочин, вул. Заводська, 9, магазин "Будматеріали". Тел. 067-965-77-49, (057)-742-75-78

 • Полтавська область

  Полтава
     Магазин Століт: вул. Комарова, 2б. Тел.: (0532) 61-00-17. Моб.: 067-531-24-78
     вул. М. Бірюзова, 51, тел. 61-00-61 (60)
     вул. Яківчанська, 9, тел. (0532) 508-342

  Полтавська обл.
     Склад Століт: с-ще Решетилівка. Моб.: 067-531-24-72. Тел.: (05363) 2-31-87
     смт. Білики, вул.Пристанційна, 2 Б. Кобеляцький р-н. Полтавська обл., моб. 066-406-88-05
     смт. Чутово, площа Перемоги, 2 А, магазин "Будівельні матеріали", моб. 050-688-43-98
     м. Карлівка, пер. Горького, 4, магазин "Будматеріали", моб. 066-159-34-44

 • Рівненська область

  Рівне
     Магазин Століт: вул. Чорновола, 37 а – Роздрібна торгівля. Моб.: 097-274-24-27. Тел.: (0362) 23-42-93
     Магазин Століт: вул. Коновальця, 3 б – Роздрібна торгівля. Моб.: 067-362-12-94, Тел.: (0362) 62-38-68
     Склад Століт: м. Рівне, вул. Дворецька, 128 – Гуртова торгівля (від 20м3). Моб.: 067-362-89-11, Тел.: (0362) 62-56-64
     с. Біла Криниця, вул. Садова, 1, тел.:097-095-11-92 050-223-18-06 068-842-77-69

 • Дніпропетровська область

  Дніпропетровськ
     вул. Шинна 35, тел./факс: 097-922-82-40, 099-230-60-04; (056) 374-23-04, 734-51-00
  Дніпропетровська обл.
     м. Павлоград. Ринок "Юлана", моб. 066-135-55-37
     м. Нікополь. вул. Електрометалургів, 98, тел. (0566) 69-16-15, моб.: 095-154-54-59
     м. Нікополь. вул. Херсонська 429, тел. (05662) 91-777, моб.: 095-787-04-05
     смт. Софіївка. вул. Лікарська, 2 а, тел. (05650) 2-84-70, моб.: 067-886-02-10

 • Івано-Франківська область

  Івано-Франківська обл.
  м. Івано-Франківськ:
     Склад Століт: вул. Хриплинська, 39. Моб.: 097-216-60-08, 066-922-33-06. Тел.: (0342) 50-39-88
  м. Снятин:
     магазин "Теплий дім", вул. Винниченка 48, тел. 095-155-75-65
     магазин "Теплий дім", вул. 1 Грудня 18, тел. 095-155-75-65
  м. Коломия:
     с. Нижній Вербіж , вул. Українська 41 б, маг-н "Браво-Мікс", тел. (034) 33-430-43 , 067-344-81-07
     магазин "Довбуш", вул. О. Довбуша 65А, тел. 067-603-28-99
     магазин "Будова", вул. Крип'якевича 54А, тел. (03433) 55-109
     фасадна бригада ПП Копильців Дмитро. тел. 050-90-10-814
  м. Косів:
     магазин «Євро буд-Каприз», вул. Гвардійська 8А, тел. (03478)225-31, 096-275-90-54
  с. Брошнів-Осада:
     Рожнятівський р-н., магазин "Анден", вул. 22 січня 49А, тел. 050-678-26-20
  м. Долина:
     вул. Облізки 36, маг. "Опалення Сантехніка Буд Матеряли", тел. 050-338-67-82, (034) 77-270-86
  м. Калуш:
     магазин "Юнімекс", вул. Каракая 28В, тел. (03472) 788-34
  м. Тлумач:
     магазин «Економ Буд» вул. Винниченка 47. тел. 097-089-25-65, 066-338-04-67
     магазин «Престижбуд» вул. Поповича 1, тел. 067-66-33-689

 • Житомирська область

  Житомир
     вул. Ватутіна, 75, тел.: 050-313-21-24, 067-200-30-60, (0412) 48-03-00

 • Волинська область

  Луцьк
     ТОВ "Наша Марка Луцьк", вул. Дубенська 60.(0332) 77-98-02, 050-448-66-16
     ТОВ "Фасад Експо", вул. Конякіна 16 А.(0332) 78-71-77, 050-407-00-66

 • Чернігівська область

  Чернігів
     вул. Щорса, 62. Тел. 097-447-27-63

 • Хмельницька область

  Хмельницьк
     вул. Г. Сковороди 7 (вул. Ланова), Борщенко В.С., тел.:067-282-66-87, 050-376-80-91, 0382-22-22-64
     вул. Я. Мудрого 4 (вул. Толбухіна) ПП "Буддвір", тел.:067-354-28-08, 067-936-81-07

  м. Славута
     площа Шевченка 3Б, магазин "Либідь", тел.:067-971-35-53


 • Тернопільська область

  Тернопіль
     с. Біла, Тернопільський р-н., вул. Сагайдачного 60. Тел.: 096-185-37-07, 099-315-43-23, (0352) 420-445
     вул. Лозовецька, 28. Тел.: 098-537-60-01, 067-385-85-00

 • Чернівецька область

  Чернівці
     Магазин будівельних матеріалів "Доміно", вул. Червоноармійська, 172, тел.(0372) 58-56-13, (050) 540-84-63
     Магазин будівельних матеріалів "Доміно", вул. Сторожинецька, 192 а, тел.(050) 374-57-02

 • Вінницька область

  Вінниця
     Торговий дім "Корсика", вул. Гонти,24А, тел.:(0432) 61-42-93
     Компанія "Еко-Дім", 1-й км. Хмельницького шосе, тел.:(0432) 55-20-50, -51, -52

 • Черкаська область

  Черкаси
     вул. Громова, 146/1, тел. (0472) 71-23-18, 098-250-56-70
     вул. Сурікова 10/1, тел. (0472) 567-100, 097-294-55-95
     проспект Хіміків 4, тел. 067-304-73-09
     вул. Ільїна 220, тел. 063-623-94-99, 068-795-79-31

 • Кіровоградська область

  Кіровоград
     вул. Приображенська, 88, тел. (0522) 24-25-34
     ПП "Підопригора", провулок Гаражний, 2
     вул. Гайдара, 75а, тел. (0522) 34-56-51

 • Сумська область

  Суми
     вул. Кіровоградська, 2, тел. 050-307-30-86, 098-588-11-05, (0542) 70-50-81
     вул. Воровського, 4/1, тел. (0542) 78-02-26

 • Донецька область

  м. Краматорськ
     вул. Об'їзна, 1, тел. (062) 648-51-10, 050-927-06-39